Page views: 1529

Visitors: 1261

Tadeusz biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Siema, biegam biegam biegam i tylko biegam i tak se pomyślałem :P wiem wiem dziwne uczucie tak se myśleć no ale stało się i doszedłem do wniosku czemu ktoś na tym moim bieganiu i blokowaniu Warszawskich ulic miał by nie skorzystać :) Najhojniejszy darczyńca będzie mógł w dniu biegu rzucić mi wyzwanie :D np. bieg w sukience, makijażu itp. :) dążę do kwoty 350,00 pln-ów ale każda grosz i złotówka się liczy i jest na wagę złota obiecuje że za każde wpłacone 10 pln-ów to jedna pompka na mecie :) 14/05/2019 W szybkim skrócie na początku dążyłem do kwoty 350 + ale nie spodziewałem się waszej hojności więc teraz mam dla was CHALLENGE gdy kwota mojej zbiórki osiągnie magiczne 1000,00 to ogolę głowę na łyso 19/06/2019 Słowo się rzekło a słowo droższe od piniędzy $$$
Tadeusz has already collected :
1 850
Race kit
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »