Page views: 676

Visitors: 601

Norbert biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

W zeszłym roku przebiegłem swój pierwszy maraton - był to wrześniowy Maraton Warszawski. I również wtedy biegłem dla fundacji Rak'n'Roll, bo wiem jak dużego wsparcia potrzebują ludzie walczący z nowotworem. Atmosfera tego biegu stworzona przez pracowników fundacji, kibiców i innych biegaczy była niesamowita! Dlatego i w tym roku chciałbym wziąć udział w tym biegu i przybić milion "piątek". Wynik nie jest dla mnie istotny - najważniejsza jest pomoc fundacji której wspólnie możemy udzielić :)
Norbert has already collected :
400
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »