Page views: 1161

Visitors: 777

Piotrek biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Kolejny raz pobiegnę dla Fundacji Rak'n'Roll w celach zbiórki środków pomocnych w leczeniu i walce o lepsze jutro dla chorych na paskudnego robaka jakim jest rak. Ale tym razem mam w planie pomoc na trasie maratonu jako prywatny pacemaker - marzenia o nowej życiówce można przełożyć na przyszłość, bo nie tylko po to się biega :) chyba że osoba, która będę prowadził wymyśli cuś takiego, że dzięki temu sam zrobię życiówkę :) A jeśli nie będę pacemakeem, to być może zaatakuję swoją życiówkę, chociaż o minutę :)
Piotrek has already collected :
509,99
Race kit
My target : 999 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »