Page views: 1258

Visitors: 874

Piotrek biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Kolejny raz pobiegnę dla Fundacji Rak'n'Roll w celach zbiórki środków pomocnych w leczeniu i walce o lepsze jutro dla chorych na paskudnego robaka jakim jest rak. Ale tym razem mam w planie pomoc na trasie maratonu jako prywatny pacemaker - marzenia o nowej życiówce można przełożyć na przyszłość, bo nie tylko po to się biega :) chyba że osoba, która będę prowadził wymyśli cuś takiego, że dzięki temu sam zrobię życiówkę :) A jeśli nie będę pacemakeem, to być może zaatakuję swoją życiówkę, chociaż o minutę :)
Piotrek has already collected :
509,99
Race kit
My target : 999 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »