Page views: 1045

Visitors: 993

Irek biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę swoim biegiem pomóc wesprzeć dzieci, które są narażone na przemoc zbierając pieniądze na działalność Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Razem możemy to zrobić - pomóż mi i wesprzyjmy najmłodszych w tym, by mieli do kogo zwrócić się o pomoc w chwili, gdy czują beznadzieję i nie mają nawet z kim porozmawiać. Przekażmy pieniądze na fundację, która pomaga dzieciom przeciwdziałać skutkom przemocy.

My challenge

Moim wyzwaniem jest pomóc uzbierać 3000 zł dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę i przebiec maraton we wrześniu w 3:30 h. Do tej pory przebiegłem dwa maratony, a najszybszy w 3:46, więc są to dwa wyzwania na 5 najbliższych miesięcy.
Ireneusz has already collected :
370
Race kit
My target : 1 200 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »