Page views: 1206

Visitors: 879

Jarosław biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Dlaczego akurat w ten a nie inny sposób postanowiłem się zapisać, otóż dlatego że sam otrzymałem wiele wsparcia przy walce z moimi dolegliwościami i moją otyłością z jaką borykałem się przez lata. Jeszcze w 2017 roku ważyłem ponad 130 kg dzisiaj ważę 80 kg. Borykałem się z nadciśnieniem które wynosiło między 180/120 a tętno spoczynkowe 120-130 inne schorzenia które wynikały z otyłości również mnie nie ominęły, umierałem powolną śmiercią. Obudziłem się i na dzień dzisiejszy daję świadectwo, że jak się chce to można tylko trzeba w to uwierzyć. Dopóki zdrowie pozwoli będę biegał a że przy tym można pomagać to jest super sprawa. Liczę na wasze wsparcie.

My challenge

Jeżeli uda mi się uzbierać zakładaną kwotę to pokażemy podopiecznym fundacji że mogą na nas liczyć, że mamy empatię, że są dla nas ważni.
Jarosław has already collected :
575
Race kit
My target : 700 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »