Page views: 1320

Visitors: 993

Jarosław biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Dlaczego akurat w ten a nie inny sposób postanowiłem się zapisać, otóż dlatego że sam otrzymałem wiele wsparcia przy walce z moimi dolegliwościami i moją otyłością z jaką borykałem się przez lata. Jeszcze w 2017 roku ważyłem ponad 130 kg dzisiaj ważę 80 kg. Borykałem się z nadciśnieniem które wynosiło między 180/120 a tętno spoczynkowe 120-130 inne schorzenia które wynikały z otyłości również mnie nie ominęły, umierałem powolną śmiercią. Obudziłem się i na dzień dzisiejszy daję świadectwo, że jak się chce to można tylko trzeba w to uwierzyć. Dopóki zdrowie pozwoli będę biegał a że przy tym można pomagać to jest super sprawa. Liczę na wasze wsparcie.

My challenge

Jeżeli uda mi się uzbierać zakładaną kwotę to pokażemy podopiecznym fundacji że mogą na nas liczyć, że mamy empatię, że są dla nas ważni.
Jarosław has already collected :
575
Race kit
My target : 700 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »