Page views: 1322

Visitors: 1107

Marcin biegnie dla Polskiej Akcji Humanitarnej

Cześć. 29 września 2019 r pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Nie jestem urodzonym sportsmenem, ale od kilku lat próbuję żyć aktywnie. Pięć lat temu nie byłem w stanie przebiec kilometra, dzisiaj umęczony ale z uśmiechem na twarzy pokonuję dystans maratonu. Bieganie (a później pozostałe sporty z grupy triathlonu) dały mi zdolność przełamywania własnych słabości, rozwoju i poczucia możliwości sięgania po rzeczy wydawaćby się mogło nieosiągalne.
Świadomość tego, że są ludzie w innych miejscach na świecie, którzy walcząc o przetrwanie nie mają możliwości, tak jak ja, marzyć o własnym rozwoju, obudziła we mnie potrzebę włączenia się w plan pomocy Polskiej Akcji Humanitarnej Chcę, aby tym razem mój start był czymś więcej niż tylko kolejnym wyścigiem - zmaganiem z samym sobą. Chcę włączyć się razem z innymi w wyścig o życie innych ludzi. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Marcin has already collected :
1 500,03
Race kit

Polish Humanitarian Action

For 28 years we have been helping people suffering from natural disasters and armed conflicts. Life and health of people in need is always our priority. We work in South Sudan, Somalia, Iraq, Yemen, Ukraine and Kenya. When running with PAH, you can provide access to safe and clean water to whoever needs it the most! więcej »