Page views: 1103

Visitors: 938

ROLLUJEMY RAKA! <3 Rzuć symboliczną złotówkę!

ROLLUJ RAKA! <3
Podejmuję rękawicę i z uśmiechem na twarzy informuję, że po raz kolejny pobiegnę nie tylko dla siebie. Postanowiłem, że swój start zadedykuję tym, którzy szczególnie potrzebują naszego wsparcia <3

29 września w ramach akcji #biegamdobrze wezmę udział w 41. Maratonie Warszawskim! Będzie to mój debiut na królewskim dystansie (tak...stresuję się, jeśli, by ktokolwiek pytał!) :P
Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

O co tak na prawdę chodzi?
Organizatorzy umożliwiają zawodnikowi/zawodniczce rejestrację drogą #biegamdobrze! Numer startowy zostanie nadany po przekroczeniu 350 złotych, a cała kwota trafi na konto wybranej organizacji charytatywnej!!!!.
Najważniejszą informacją jest brak górnego limitu - im więcej uda się uzbierać, tym więcej pieniędzy trafi dla potrzebujących! <3

Dlaczego wybór padł na Fundację Rak'N'Roll?
Choroba nowotworowa nie musi być wyrokiem i zaprzestaniem realizacji swoich marzeń. Fundacja Rak’n’Roll zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka.
Przełamują tabu, związane z podejściem do raka w Polsce. Dzięki idei Rak’n’Roll kobiety chore na raka zaczęły walczyć o swoją kobiecość w chorobie i o to, aby chorować godnie, leczyć się świadomiej.

Jak pomóc?
Zrezygnuj z puszki procentowego napoju, paczki ulubionych papierosów, ciastek, tabliczki czekolady czy niepotrzebnego zagracania szafy i dołącz do mojej drużyny - wpłać symboliczną kwotę, tak byśmy razem byli częścią wielkiego projektu.

My challenge

Przebiegnięcie królewskiego dystansu samo w sobie jest dość sporym wyzwaniem oraz walką z samym sobą i swoimi słabościami. Jeśli uzbieram 500 złotych, każde sto złotych ponad = worek karmy dla Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt We Wrocławiu! <3 Jeśli uzbieram 1000 złotych przebiegnę maraton w stroju .superbohatera - zostanie on wybrany w specjalnej ankiecie, która pojawi się w mediach społecznościowych! <3
Paweł has already collected :
515
Race kit
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »