Page views: 1044

Visitors: 891

Sławomir biegnie dla Fundacji Wcześniak

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Tym razem postanowiłem pomóc tym najmniejszym, bezbronnym. Proszę o wsparcie na rzecz Fundacji wspierającej rodziców wcześniaków, tych maluszków ważących czasami tyle co pluszowy miś. Fundacja która ma dużo zbieżności z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, ale nie jest aż tak popularna i medialna. Pomóżmy rodzicom i tym dzieciaczkom przejść bezpiecznie ten trudny dla nich okres.

My challenge

Ze swej strony zobowiązuję się do przebiegnięcia maratonu w jak najlepszym czasie i jak najbardziej szalonego stroju w kolorze fundacji oraz "sweet" selfików z każdym chętnym :)
Sławomir has already collected :
420
Race kit
My target : 350 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »