Page views: 1352

Visitors: 1184

Jerzy - samozwańczy ambasador Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę biegnie w swoim piątym maratonie w życiu :D

Drodzy biegacze - przyjaciele - koleżanki i koledzy. Pokazaliście, że macie dobre serca, wpłacając datki na zbiórkę, która została zorganizowana przed moim startem w 14.PZU Półmaratonie Warszawskich. Warszawa dała się polubić - i polubimy ją ponownie we wrześniu podczas maratonu. To właśnie w Warszawie w 2014 roku przebiegłem swój PIERWSZY PEŁNY maraton i to właśnie tam popłynęły mi łzy radości. Przeżyjmy to jeszcze raz: piąty maraton w moim życiu - w piątą rocznice debiutu. Pomóżmy ponownie Fundacji. Wpłacajcie datki w linku, który jest poniżej po prawej z napisem DOKONAJ WPŁATY - i zakontraktujcie sobie swojego własnego zawodnika - zakontraktuj LEWANDOWSKIEGO w czasie maratonu we wrześniu. Z góry dziękuję i obiecuję, że wypocę się za Was i w Waszym imieniu. Do zobaczenia na trasie!

My challenge

Wiecie, że jestem honorowym człowiekiem. Jeżeli uzbieramy do końca zbiórki 2000 zł. to w Warszawie we wrześniu pobiegnę ubrany na różowo :D (no po za butami) spodenki, skarpetki i koszulka
Jerzy has already collected :
720
Race kit
My target : 2 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »