Page views: 1382

Visitors: 1379

Łukasz Czesław biegnie dla Fundacji „Dzieci Niczyje”!

Posłuchajcie!

27 września pobiegnę w 37. PZU Maratonie Warszawskim i to będzie na pewno straszne i bolesne i zupełnie bez sensu. Natomiast okazuje się, że mogę trochę tego sensu nadać, startując z puli pakietów charytatywnych - żeby móc wystartować, muszę zebrać minimalną kwotę 300pln, która w 100% zostanie przekazana na fundację "dzieci niczyje". Jeżeli zbiorę więcej, to fundacja dostanie i całe 300 i 100% z więcej i to jest dobre :) Fundację "Dzieci niczyje" wybrałem z czterech możliwych organizacji. Tutaj jest ta część gdzie piszę, że każda złotówka się liczy, więc jeżeli ktoś ma ochotę to może wpłacić, a potem poczuć się dobrze i np. w ramach nagrody rzucać we mnie pomidorami na trasie maratonu.
Łukasz has already collected :
1 135
Race kit

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »