Page views: 3481

Visitors: 2251

Mazurski Biegacz biegnie dla Fundacji Spartanie Dzieciom

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Fundację Spartanie Dzieciom wspieram już po raz trzeci podczas swoich startów. Nie wiem dlaczego, ale stała się bliska memu sercu, a ja czuję się takim Mazurskim Spartaninem :)
P. S. Po zakończeniu zbiórki, wśród wpłacających wylosuję box niespodziankę, a jego zawartość będzie myślę bardzo przyjemna

My challenge

Kochani, cel jest jasny. Uzbierać co najmniej 600 zł podczas mojej zbiórki na rzecz Fundacji Spartanie Dzieciom. Aby otrzymać pakiet startowy i móc wystartować w Maratonie Warszawskim muszę uzbierać minimum 350 zł. Jednak nie na tym pic polega ;) Nieważne czy uda się przekroczyć te 350 zł, nieważne czy uda się uzbierać te 600 zł a może znacznie więcej. Najważniejsze jest to żeby pomagać. Pomagać zawsze warto, dobro powraca prędzej czy później. Nie ukrywam, że liczę na jak największą uzbieraną kwotę, bo będzie to tym większe wsparcie dla Spartan. Każdy rzuca sam sobie jakieś wyzwania podczas zbiórek. Pozwólcie, że ja nie będę się w tym roku wygłupiał (oczywiście zawsze to są pozytywne wygłupy) i niech wyzwaniem dla mnie będzie namówić Was do wsparcia mojej zbiórki i wspólne uzbieranie jak największej puli polskich złotych, które zasilą konto Fundacji :) Niech moc będzie z Wami :) i ze mną w sumie też, bo maraton nie ma litości i nie wybacza błędów jak matka... Z Biegowym Pozdrowieniem Mazurski Biegacz
Dominik has already collected :
2 902,99
Race kit
My target : 600 zł

Fundacja Spartanie Dzieciom

Surely, you often see us on road running courses. It is we, the Spartans for Kids! We run in costumes of ancient warriors and raise money for the rehabilitation and rehabilitation equipment for disabled children. We have helped more than 100 kids and collected more than 300,000 PLN. Now YOU CAN BE A SPARTAN as well. Join the Biegam Dobrze charity action and support children under our care joining the Spartans and the Warsaw Mermaid on a distance of over 21 kilometers. więcej »