Page views: 1160

Visitors: 849

Mariusz biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Będzie to mój debiut na królewskim dystansie dlatego chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko kolejnym biegiem. Chciałbym oprócz bólu i wysiłku na trasie pamiętać to, że dzięki mojej pasji do biegania udało się pomóc ludziom, którzy tej pomocy potrzebują każdego dnia. Dzięki akcji #BiegamDobrze pomożecie wywołać uśmiech nie tylko na twarzy maratońskiego żółtodzioba, ale co ważniejsze uśmiechy na twarzach podopiecznych Fundacja „Rak’n’Roll? Każdy wie czym zajmuje się ta Fundacja i jak wielu już pomogła.
Ty też możesz pomóc! Nie trzeba wielkich kwot, czasem wystarczy 5-10 zł żeby komuś, gdzieś pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Za każdą wpłatę bardzo dziękuję i pozdrawiam, a jeśli nie możesz akurat wspomóc zbiórki to pomóż udostępniając link do zbiórki wśród rodziny, przyjaciół i znajomych za co będę również bardzo wdzięczny :)

My challenge

Jeśli uda się zebrać 500 zł, to na trasę kolejnego maratonu zabiorę wszystkich darczyńców umieszczając na koszulce Wasze imiona albo nicki :)
Mariusz has already collected :
520
Race kit
My target : 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »