Page views: 1382

Visitors: 951

Ja, Łukasz Rzepnicki biegnę dla Fundacji Rak'n'Roll i nie zawaham się zrobić wiele, by zebrać sporo kasy!

Rok temu przy wielkim wsparciu wielu dobrych ludzi udało się zebrać ok 1500 zł na fundację Rak'n'Roll i pobiec bardzo fajny bieg. W tym roku rzutem na taśmę zdecydowałem się, że spróbujemy znów zebrać trochę grosza na tę samą fundację. Rzut na taśmę oznacza, że zostało ledwie 10 dni zbiórki! Potrzebujemy minimum 350 zł. Rzut na taśmę oznacza również, że potrzebne są ekstremalne środki przygotowań i motywacji. Jeśli na koncie pojawi się 1000 zł, to 31 marca pobiegnę w 14. PZU Półmaratonie Warszawskim w sukience, stroju kościotrupa lub w czymkolwiek innym. Dodatkowo osoba, która wpłaci największą kwotę będzie miało prawo dostarczyć pomysł lub sam strój biegowy. Obiecuję, że wtedy będę wyglądać ładniej niż na zdjęciu z zeszłego roku.

My challenge

Jeśli na koncie pojawi się 1000 zł, to 31 marca pobiegnę w 14. PZU Półmaratonie Warszawskim w sukience, stroju kościotrupa lub w czymkolwiek innym. Dodatkowo osoba, która wpłaci największą kwotę będzie miało prawo dostarczyć pomysł lub sam strój biegowy.
Łukasz has already collected :
1 640
Race kit
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »