Page views: 1330

Visitors: 1045

Kamil biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie! Pobiegnij razem ze mną!

31 marca pobiegnę w 14. PZU Półmaratonie Warszawskim. Bieganie to nie tylko pasja, ale i sposób na życie. Zdrowsze i dłuższe, jakie tylko może przynieść walka na trasie. Tego Półmaratonu i tego całego ultra, które przede mną!.
Najbliższe mi osoby zabierał ten cholerny rak. Prawie cztery lata temu widziałem, czułem jak za wcześnie uchodzi życie z mojej mamy. O jej śmierci dowiedziałem się chwilę po Biegu Rycerskim. Przyszedł czas, aby się wreszcie z tym rozprawić. Wreszcie wykrzyczeć, że nie ma zgody na na tego cholernego raka! Mimo, ze sam jestem spod tego znaku. Zawalczmy razem. Razem możemy pomóc tym, którzy nie zawsze są wstanie o własnych siłach wstać z łóżka czy wykonać najprostszą czynność. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Pobiegnę nie tylko po nową życiówkę, ale i po siłę dla tych, którzy walczą z tym sk...m!

My challenge

Jeśli uda się przekroczyć tą kwotę, to nie będę śpiewał na mecie "We Are The Champions"!
Kamil has already collected :
2 320,01
Race kit
My target : 1 957 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »