Page views: 1960

Visitors: 1739

Krissmaan biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Wiadomość o treści " masz raka" spada na człowieka jak grom z nieba. Paraliżuje i odbiera wszystko. Myślenie o swojej chorobie jak o czymś co jest nieodwracalne, ostateczne i bez szans jest bardzo częste ale niestety pogrąża człowieka w jeszcze gorszym położeniu. Takim osobom oprócz najlepszej opieki lekarskiej konieczne jest nasze wsparcie. Wsparcie najbliższych i wsparcie obcych osób. Sama świadomość, że ktoś okazuje empatię, stara się, działa i walczy na rzecz chorego daje jej poczucie, że nie jest z tym sam i jest małym promyczkiem nadziei. Nadzieja i wiara jest w tej chorobie na wagę złota. O tę nadzieję powalczę . Z Waszą pomocą zbierzemy pieniądze, które fundacja Rak'n'Roll przeznacza na zmianę mentalności osób dotkniętych rakiem. Pomoc medyczna oraz wsparcie po operacjach pozwala odzyskać pewność siebie a nawet radość życia. Was proszę o datki pieniężne a ja ze swojej strony obiecuję walczyć z wielką wiarą na swoich treningach. Do 41 PZU Maratonu Warszawskiego przebiegnę 1000 km próbując spełnić swoje marzenie a zarazem jak dotąd nie możliwy do osiągnięcia cel jakim jest złamanie 4 godzin w maratonie. Aby osiągnąć ten cel muszę wykazać się ciężką i systematyczną pracą, uporem i wiarą. Aby oczekiwać od chorych uporu i wiary w walce z chorobą sam muszę wykazać się tym samym. Podczas biegu maratońskiego myśl o pomocy którą dzięki Wam niesiemy pozwoli mi przezwyciężyć kryzysy i załamania jakie często biegacz napotyka po 30 stym kilometrze. Będzie to dla mnie czas próby ale wierzę że go przetrwam. Bo walczymy dla kogoś kto tej walki potrzebuje.

My challenge

Za Wasze 1000zł przebiegnę 1000km na treningach. Jeśli zbierzemy 2 tysiące nagram filmik z przekazem naszych słów wsparcia skierowany do osób chorych na raka i zamieszczę go na swoim profilu i wydam 200 zł na jego promowanie na FB. Z całych sił powalczę o złamanie 4 godzin na 41 PZU Maratonie Warszawskim.
Krissmaan has already collected :
810
Race kit
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »