Page views: 756

Visitors: 619

Wiktor biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Cześć wszystkim! 31 marca pobiegnę w 14. PZU Półmaratonie Warszawskim. Chcę jednak, by mój start w kolejnym już półmaratonie był czymś więcej niż tylko wyścigiem i promocją zdrowego trybu życia.

Chcę pobiec charytatywnie i wesprzeć Fundację Rak'n'Roll, która zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka.

Jeśli do końca lutego uzbieram na koncie mojej zbiórki odpowiednią kwotę - zostanę Dobroczynnym Bohaterem, a cała kwota zostanie przekazana na Fundację Rak'n'Roll. Możecie mi w tym pomóc. Wesprzyjcie cel charytatywny, na który biegnę i pomóżcie tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

#BiegamDobrze

My challenge

Jeśli się uda zebrać 1000 zł - przebiegnę półmaraton z różowej czapce jednorożca, a zdjęcie z mety umieszczę jako profilowe w social mediach! ;-) Z uwagi na 25. urodziny - 2500 zł brzmi jak dobry cel :-)
Wiktor has already collected :
1 640
Race kit
My target : 2 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »