Page views: 828

Visitors: 612

Daniel biegnie dla Fundacji Wcześniak

Cześć!
Pod koniec ub.r. wyznaczyłem sobie osobisty cel przebiegnięcia półmaratonu w 2019 r. - do tej pory nie miałem okazji zmierzyć się z tym dystansem. Planowałem zrobić to jesienią (klasyczne odkładanie:),ale za namową i mobilizacją jednego jegomościa zdecydowałem się zrobić to już tej wiosny (31 marca pobiegnę w 14. PZU Półmaratonie Warszawskim). Dodatkową motywacją jest to, że nie jest to tylko wyścig i walka o najlepszy czas, ale przede wszystkim możliwość pomocy innym. Zdecydowałem się wesprzeć i namówić Was do wsparcia Fundacji Wcześniak, która jak sama nazwa wskazuje, pomaga rodzicom, których dzieci chciały po prostu szybciej się z nimi spotkać - szczególnie z ojcami bo z mamami to znają się trochę dłużej:)
Zachęcam wszystkich do wsparcia tej zwyczajnie fajnej inicjatywy!

My challenge

Jeśli uda nam się zebrać 1000 PLN, to wspólnie z moim kibicem ze zdjęcia, przygotujemy osobiste podziękowania, a że nie znoszę rysować tym większe będzie to wyzwanie:)
Daniel has already collected :
1 101
Race kit
My target : 1 000 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »