Page views: 608

Visitors: 489

Angelika biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Kolejny raz biorąc udział w PZU Półmaratonie Warszawskim, pragnę połączyć miłość do biegania ze zrobieniem czegoś dobrego dla innych.
Innych - w tym wypadku dzieci.
Czym jest dla Was dom? Dla mnie od zawsze oznaczał on schronienie, ciepło i miłość najbliższych. To miejscu i ludzie, do których powracam. To mój azyl, w którym czuję się bezpiecznie.
Niestety definicję domu każdy z nas tworzy indywidualnie i nie zawsze brzmi ona tak...ładnie.
Właśnie dlatego znów pobiegnę wpierając Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Jest to instytucja pomagająca dzieciom, które na swojej drodze doświadczyły wiele cierpienia...często niestety z rąk osób, które powinny być im najbliższe. Fundacja już od wielu lat stara się zapewnić dzieciom nie tylko bezpieczeństwo, ale i godne warunki do życia. Chociaż jest to smutne i bardzo niesprawiedliwe, złe rzeczy niestety mają miejsce, a my zamiast odwracać głowę możemy mieć realny wpływ na poprawę jakości życia tych najbardziej bezbronnych. Właśnie teraz jest ku temu okazja. Przecież liczy się każda złotówka. Ja wspieram całym sercem (i pieniążkiem oczywiście). A Ty? Przyłączysz się? :)

My challenge

Jeśli podczas trwania zbiórki uda mi się uzyskać minimum 500 PLN, za każdą minutę z życiówki wpłacę dodatkowo 20 PLN. Trzymajcie kciuki! :)
Angelika has already collected :
748
Race kit
My target : 500 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »