Page views: 700

Visitors: 531

Biegnę dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie! Never Give up!

31 marca pobiegnę w 14. PZU Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc wpłacając dowolną kwotę na fundację, którą wspieram w półmaratonie - Rak'n'Roll. Tak w skrócie to zbieram między innymi na cycki i włosy.
Wszyscy wiemy, że choroba nie wybiera, może zaatakować każdego, w najmniej oczekiwanym momencie. Siła walki, motywacja i wsparcie innych ludzi pomagają wygrać ŻYCIE. Nie bądźmy obojętni i dzielmy się pomocą z potrzebującymi, wszak pomaganie jest fajne, a dobro powraca.

My challenge

Biegam od prawie 6 lat, a dystans jaki pokonałam przez ten czas to ponad 10tyś km. Przebiegłam 6 maratonów i wiem, że ograniczenia są tylko w naszych głowach. Ludzie zdrowi często nie doceniają tego co mają, wymyślają wymówki typu nie da się, nie mam czasu, po co...Ludzie zmagający się z chorobą nowotworową bardzo chcą żyć i Ty możesz Im pomóc wygrać walkę o Życie. Wiem, że lubicie pomagać, dlatego liczę na Waszą hojność. Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat...
Aneta has already collected :
610
Race kit
My target : 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »