Page views: 773

Visitors: 569

Agnieszka biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

31 marca pobiegnę w 14. PZU Półmaratonie Warszawskim. Wielkimi krokami zbliżają się Urodziny Agnieszki. Spełnieniem marzeń Agnieszki jest móc przebiec ten Półmaraton wraz możliwością pomocy Dzieciakom. Zróbmy dla niej prezent Urodzinowy i zbierzmy każdą złotówkę jaką tylko się da i jaką możecie przeznaczyć na ten szczytny cel!. Urodziny są 28 lutego więc do dnia urodzin akurat musimy zebrać wymagającą kwotę. Liczę na wasze serducha!!!Chcę, aby Jej start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj Nasz cel charytatywny, na który pobiegnie i pomóżmy tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Uszczęśliwmy Agnieszkę podwójnie!!! Niech przebiegnie te 21 kilometrów i ma z tyłu głowy że biegnie dla Dzieci!!!

Ze swojej strony obiecuję zedrzeć gardło, dopingując wszystkich biegaczy na trasie!!!

#wszystkojestmozliwe #dladzieci #dajemydzieciomsile #damyrade

My challenge

WYZWANIE: Zebranie dla Dzieciaczków trochę złotówek!!! Jak tylko nam się to uda To Agnieszka obiecuje że całą trasę 14 Półmaratonu Warszawskiego pokona z uśmiechem na twarzy i właśnie z myślą o dzieciach!!! Ja ze swojej strony będę dopingował co sił w płucach :D a trochę doświadczenia w tym mam :P Ruszać kciuki i za telefony! Musimy to zrobić :)))))))
Agnieszka has already collected :
1 210,01
Race kit
My target : 500 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »