Page views: 958

Visitors: 481

Lucasz biegnie z Olim dla Fundacji SYNAPSIS

Fundacja SYNAPSIS niesie pomoc dzieciom, jak i osobom dorosłym z autyzmem oraz ich rodzinom. Stara się wypracować rozwiązania, które poprawią jakość ich życia. Zasady są proste - jeśli wspólnie uzbieramy przynajmniej 350 zł na rzecz fundacji, w zamian będę mieć zagwarantowany pakiet startowy i 31 marca stanę po raz czwarty na starcie Półmaratonu Warszawskiego.
W 2015 roku był to bieg, w którym zadebiutowałem i rozpocząłem swoją przygodę z bieganiem. Mam duży sentyment do tego biegu i z ogromną przyjemnością ponownie stanę na linii startu. W zeszłym roku udało mi się uzbierać 375 zł dla UNICEF i nabiegałem swoją obecną życiówkę. Dziękuje Wam za to! Chciałbym powalczyć o nową, a przy tym wspomóc kolejną fundację. Sprawdźmy, czy się nie obijam na treningach i jestem w stanie pobiec z lepszym wynikiem niż 1:33:39 !!
Pan daje piątaka a cwaniak 30 ;)

My challenge

A jeśli uda nam się uzbierać na rzecz fundacji 555,55 zł, zetnę swoje włosy na krótko.Wrzucam swoje zdjęcia przed i po. Uwierzcie mi, że nie miałem takich włosów bardzo długo i będę wyglądał komicznie. Wyzwanie zostanie zrealizowane jeszcze przed biegiem ;)
Lucasz has already collected :
455,55
Race kit
My target : 555,55 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »