Page views: 1207

Visitors: 1028

Zróbmy razem coś dobrego!

Nie ma takiej siły, która mogłaby zniszczyć dobro w naszych sercach. Dobro, które możemy okazać bezinteresownie, tym, którzy go potrzebują. Dobro, które sprawia, że czujemy się bogatsi, chociaż nic nie zarobiliśmy, ani nie nabyliśmy. To jest w życiu najcenniejsze, zgodzicie się ze mną?

W Półmaratonie Warszawskim wezmę udział po raz trzeci. Ale tym razem, chcę aby był to start wyjątkowy, szczególny. Aby niósł za sobą coś więcej. Dzięki inicjatywie #BiegamDobrze każdy z biorących udział może wesprzeć wybraną Fundację. I w tym roku ja też chcę to zrobić wybierając Fundację Rak'n'Roll, która pomaga zmieniać myślenie o chorobie nowotworowej i wspiera osoby nią dotknięte. Temat szczególnie dla mnie osobisty i ważny.

Kochani, liczę na Wasze dobre serca. Wierzę, że razem możemy więcej. Każda złotówka liczy się równie mocno. Tym razem przekroczenie mety nabierze nowego wymiaru, a każdy kilometr będzie wyjątkowy - wiem to! Zróbmy razem coś dobrego! Nie mogę się doczekać każdego uśmiechu na trasie i każdej zbitej piątki!

My challenge

Motywacji nigdy za wiele, prawda? Jeśli uzbieram 700 zł to... Dla najhojniejszego z Was - zrobię mój najlepszy deser :) Dla każdego kto wpłaci jednorazowo 100zł i więcej - wysyłam pocztówkę z mojego kolejnego zagranicznego maratonu, który już za 2 miesiące :)
Zuzanna has already collected :
1 060
Race kit
My target : 700 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »