Page views: 1735

Visitors: 1421

Marcin biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

Cześć!

Człowieku dobry! Jeśli wlazłeś tutaj przypadkowo - zostaw coś od siebie, każde symboliczne 10 zł przyjmę z wielką radością! Jeżeli trafiłeś bom zaspamował Cię linkiem, to wybacz mi to - ale tym bardziej będzie mi niezmiernie miło i sympatycznie, gdy ślad swój po sobie finansowy zostawisz!
Jedno piwko czy też cola-coca mniej, jedna czekolada czy ciasteczko a możesz pomóc zarówno mnie, jak i co ważniejsze Fundacji SYNAPSIS.

Bo cała zabawa polega na tym, że 29 września chciałbym wystartować w 41 PZU Maratonie Warszawskim. Jest to maraton o tyle wyjątkowy, że umożliwia pobieganie sobie ścieżką tak zwaną charytatywną. Żeby dostać numer startowy muszę uzbierać na wybrany cel minimum 350 zł - wtedy będę mógł stanąć na starcie biegu tego.

Maraton ów będzie dla mnie wyjątkowy także z tego względu, że to piąty start na dystansie 42,195 km w ciągu dwóch lat - co jeśli uda mi się szczęśliwie dobiec do mety, będzie skutkować zdobyciem Korony Maratonów Polskich!
Mogę spełnić jakieś swoje małe Marzenie, a dzięki Wam pomóc Fundacji zajmującej się wspieraniem ludzi cierpiących na autyzm.

Także zachęcam do wpłat, każdej nawet symbolicznej kwoty!
Z góry bardzo dziękuję:-)

My challenge

Dodatkowe wyzwanie jeśli uzbieram 500 zł? Hm.. Może jeszcze coś wymyślę ciekawego.. Ale na ten moment plan jest taki, że ogolę swój zacny zarudziały ryj i wystartuję w PZU Maratonie Warszawskim z licem gładkim całkowicie! UPDATE! Jako, że cel 500 zł został już osiągnięty to wyznaczę kolejny.. Na 800 zł! Ale jeszcze nie mam pomysłu, propozycje mile widziane;-) UPTADE kolejny! Jest 800 złotych w kabzie! Dziękuję wszystkim co wpłacili:-) Miesiąc do startu. Wpłacam 40 zł i przesuwam cel na 1000 zł! To będzie coś!
Marcin has already collected :
1 001
Race kit
My target : 1 000 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »