Page views: 882

Visitors: 827

Piotr biegnie dla Fundacji NON IRON

Okazuje się, że mój 24. półmaraton będzie debiutem... charytatywnym!
Dobrze będzie się zmęczyć w słusznej sprawie ;)
"Nie każdy jest z żelaza" - to motto fundacji NON IRON wspierającej prowadzenie zajęć sportowych z dziećmi z trudnych środowisk, które tkwią w dziedzicznych schematach, biedy, przemocy, dysfunkcyjności.
Sport wzmacnia charakter, daje poczucie siły i sprawczości, co jest niezwykle ważne dla dzieci, które tej siły nie wynoszą z domu.
Liczę na Waszą hojność... a w ostatnią niedzielę marca - liczę na Wasz doping!

AKTUALIZACJA:
Moi drodzy!
Wszystkim razem i każdemu z osobna - bardzo dziękuję za wsparcie. Odczuwałem je zarówno podczas każdego treningu jak też w trakcie każdego kilometra zmagań w Warszawie. Na własnej skórze przekonałem się, że udział w akcji #BiegamDobrze daje mnóstwo satysfakcji już nawet podczas oczekiwania na wystrzał startera.
Wynik 1:51:55 jest obiecującym początkiem sezonu. Najbliżej typował Mordechaj – zapewniam, że nagroda (mimo tego że płytkę już masz) Cię nie ominie!
Ciekawostka: uśredniony czas z Waszych typów (1:51:53) jest niemal identyczny z moim wynikiem, dlatego jednoosobowa komisja postanowiła każdemu przyznać wyróżnienie, o czym przekonacie się niebawem.
Dziękuję i – kto wie – może do następnego razu…? ;)

My challenge

Każdy kto zechce wesprzeć moją zbiórkę może wziąć udział w zabawie: w komentarzach do zbiórki proszę o wytypowanie czasu, który uzyskam na mecie półmaratonu - osoba, która najtrafniej oceni moje "możliwości biegowe" dostanie ode mnie płytkę z autografem członków mojego zespołu (blueshift.com.pl) Mój rekord życiowy (z 2016 roku) to 1:49:47
Piotr has already collected :
1 000
Race kit
My target : 350 zł

The NON IRON Foundation

Just as You, we believe that sport builds strength and forges character. For the last two years we have been pursuing the idea of upbringing through physical education. We are facilitating regular sport classes for young people from socially deprived backgrounds. Thanks to Non Iron already more then 200 kids and youngsters participate in regular physical activities in variety of sports disciplines. Run for our foundation and help us finance another year of sport activities for kids. Together we can support a better "start" into their lives. Run for our kids and become their hero. You will not find greater fans! więcej »