Page views: 2976

Visitors: 2646

Marlena biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

Po raz drugi podejmuję wyzwanie, po raz drugi chcę pobiec charytatywnie! Tym razem dla Fundacji SYNAPSIS.

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Dlaczego nie połączyć pasji - biegania - z chęcią niesienia pomocy innym?

Do startu coraz mniej czasu. Zachęcam Was wszystkich byście przynajmniej symboliczną wpłatą dołączyli do tego wspaniałego przedsięwzięcia - ja pobiegnę, WY swoimi datkami możecie wesprzeć Fundację.

O co w tym wszystkim chodzi?

Organizatorzy Maratonu Warszawskiego umożliwiają zawodnikom rejestrację do biegu ścieżką charytatywną. Polega to na tym, że zawodnicy wyrażają gotowość do biegu, gromadzą na swojej indywidualnej zbiórce pieniądze od wszystkich dobrych serc, znajomych, przyjaciół, rodziny, współpracowników, które potem trafią do wybranej przez nich fundacji. Zawodnik biegnie maraton - fundacja dostaje zebrane pieniążki. Czym więcej pieniędzy tym lepiej! Więcej istnień dostanie iskierkę nadziei na lepszą codzienność.

Dlaczego akurat SYNAPSIS?
Działania tej fundacji najbardziej chwyciły moje serce. Świadomość ludzi na temat autyzmu jest mała. Wspaniali działacze i wolontariusze propagują wszechstronną wiedzę na temat tej choroby, pomagają rodzinom, doradzają, przeprowadzają szkolenia i staże, by osobom z autyzmem żyło się lepiej. Pomóżmy tworzyć lepsze jutro!

I Ty możesz zostać częścią tego projektu! Zrezygnuj z jednej przyjemności: np. paczki ciastek, czekolady, lodów, chipsów, papierosów czy piwka, a odłożone pieniążki przekaż na dobroczynny cel!
Wpłać dowolną kwotę i razem sprawmy by chorzy na autyzm mieli lepsze życie!
Liczy się każda złotówka!

My challenge

Sam start w maratonie jest już sporym wyzwaniem! 42,195 km walki nie tylko w nogach, ale przede wszystkim w głowie. Będzie to mój dopiero drugi maraton w życiu. Ale fakt, że biegnę go dla fundacji SYNAPSIS, poniesie mnie na pewno do mety! Jeżeli uda się uzbierać min. 1000 zł po przekroczeniu linii mety zrobię 100 przysiadów, nie wierzysz że jestem w stanie to zrobić? Wspomóż moją zbiórkę i przekonaj się! Nagram filmik z wyzwaniem i opublikuję go na moim profilu FB. PS. Z bólem w nogach ale radością w sercu będę walczyć, obiecuję!
Marlena has already collected :
480
Race kit
My target : 1 000 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »