Page views: 744

Visitors: 660

Maciej biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Szanowne i Szanowni,

29 września 2019r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Po raz ostatni w barwach Orange Polska.

Dla mnie Maraton Warszawski to szczególny bieg, ponieważ od kilku lat przy tej okazji uczestniczę w zbiórce funduszy dla Fundacji Rak'n'Roll.
Uczestniczę zarówno poprzez wpłatę własną, ale przede wszystkim poprzez zaangażowanie w tę zbiórkę Was, moich znajomych, przyjaciół, rodziny, których namawiam do tej szlachetnej pomocy. Z tego miejsca bardzo Wam wszystkim dziękuję za dotychczasowe wsparcie i proszę o kolejne.

To będzie mój czwarty start w Maratonie Warszawskim, a po raz piąty chcę poprzez swoje zaangażowanie, namawianie innych, energię i sam bieg wesprzeć Fundację Rak'n'Roll (4 maratony i 1 półmaraton).
Znowu postanowiłem zbierać środki na pomoc chorym na raka. Każdy z Was może mi w tym pomóc.
Wszystko zależy od Waszej dobrej woli i chęci wsparcia. Nawet niewielka kwota rzędu 5-10 złotych pomnożona przez wiele osób (w tym i Ciebie) będzie stanowić istotne wsparcie dla Fundacji. Takich osób jak ja jest znacznie więcej i wspólnie możemy zebrać naprawdę pokaźną sumę. Każda wpłata jest ważna i cenna. Po piątce, po dyszce, po dwie, po pięć...ile kto może.

Pamiętaj, że DOBRO WRACA!

I obyś nigdy nie musiał występować w innym charakterze wobec Fundacji, jak tylko Darczyńcy lub Wolontariusza.

Z roku na rok lista poniżej robi się coraz dłuższa...

Jareczku, trzymam kciuki z całych sił i jestem z Tobą.

Beata, to dla Ciebie. Pamiętam o Tobie <'>

Sławciu, dla mnie jesteś zwycięzcą, cieszę się przeogromnie.

Grzesiu, walcz, walcz z całych sił!

Pozdrawiam Wszystkich.

My challenge

...
Maciej has already collected :
910
Race kit
My target : 700 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »