Page views: 977

Visitors: 856

Mateusz biegnie dla Fundacji Spartanie Dzieciom

Jesteś tu, a więc opowiem Ci trochę pełniejszą historię :).
Pewnego leniwego dnia zdradziłem Ewie, że fajnie byłoby jak kiedyś udałoby mi się w życiu przebiec maraton. Parę półmaratonów mam już z głowy, ale cały to jednak nie pół :).
Ostatnio dostałem bardzo ładne zaproszenie na spędzanie wspólnie czasu wraz z zagadkami dotyczącymi tych miejsc.
Pierwsza karteczka jaką dostałem była o treści "Biegnij, biegnij nigdy nie ulegnij!".
Długo zgadywałem o co chodzi, bo przez myśl mi nie przeszło, że Mój Promyczek zamierza mnie tak urządzić :). No, ale cóż, koniec końców upiecze dzięki temu dwie pieczenie na jednym ogniu. Co jest drugą pieczenią możecie się domyślić :)

Oczywiście ja biegnę, ona kibicuję.

29 września 2019 r. pobiegnę w 41. Maratonie Warszawskim. Cóż, moim zadaniem jest żeby się tam pojawić, czyli nazbierać sił i kondycji do biegu.
Wiem, że gdy przy boku będzie organizatorka tego niecnego planu oraz moja miłość to wszystko może mi się udać.

Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Mateusz has already collected :
861,31
Race kit

Fundacja Spartanie Dzieciom

Surely, you often see us on road running courses. It is we, the Spartans for Kids! We run in costumes of ancient warriors and raise money for the rehabilitation and rehabilitation equipment for disabled children. We have helped more than 100 kids and collected more than 300,000 PLN. Now YOU CAN BE A SPARTAN as well. Join the Biegam Dobrze charity action and support children under our care joining the Spartans and the Warsaw Mermaid on a distance of over 21 kilometers. więcej »