Page views: 952

Visitors: 801

Sławomir biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Szanowni Państwo,
we wrześniu zamierzam ponownie wystartować w Maratonie Warszawskim i przy tej okazji postanowiłem zorganizować zbiórkę środków w ramach akcji #BiegamDobrze.
Będzie to już moja trzecia akcja i podobnie jak w latach ubiegłych adresatami pomocy finansowej będę podopieczni fundacji Rak'n'Roll.

W dwóch poprzednich zbiórkach udało się nam zebrać równą kwotę 1 000 PLN.
Moim marzeniem, jest aby zbiórka tegoroczna przyniosła drugi tysiąc i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie.

Bardzo Was proszę o drobne wpłaty za pośrednictwem platformy #biegamdobrze.
Nie muszę być to kwoty w "setkach", wystarczy 5, 10, 15, 20 .... 50 :) złotych, które istotnie nie uszczuplą Waszego budżetu, natomiast wszystkim potrzebującym na pewno pomogą w Ich walce z chorobą.

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!
Każda osoba która wspomoże finansowo tą inicjatywę otrzyma od mnie pamiątkowy medal, a także podobnie jak w roku ubiegłym symbolicznie "przebiegnie maraton na moich plecach" :), gdyż każdy DARCZYŃCA zostanie upamiętniony na tematycznej koszulce.

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam, a za udostępnienie linka do zbiórki wśród rodziny, przyjaciół i znajomych nisko się kłaniam :)
Sławek
Sławomir has already collected :
700
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »