Page views: 1082

Visitors: 931

Sławomir biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Szanowni Państwo,
we wrześniu zamierzam ponownie wystartować w Maratonie Warszawskim i przy tej okazji postanowiłem zorganizować zbiórkę środków w ramach akcji #BiegamDobrze.
Będzie to już moja trzecia akcja i podobnie jak w latach ubiegłych adresatami pomocy finansowej będę podopieczni fundacji Rak'n'Roll.

W dwóch poprzednich zbiórkach udało się nam zebrać równą kwotę 1 000 PLN.
Moim marzeniem, jest aby zbiórka tegoroczna przyniosła drugi tysiąc i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie.

Bardzo Was proszę o drobne wpłaty za pośrednictwem platformy #biegamdobrze.
Nie muszę być to kwoty w "setkach", wystarczy 5, 10, 15, 20 .... 50 :) złotych, które istotnie nie uszczuplą Waszego budżetu, natomiast wszystkim potrzebującym na pewno pomogą w Ich walce z chorobą.

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!
Każda osoba która wspomoże finansowo tą inicjatywę otrzyma od mnie pamiątkowy medal, a także podobnie jak w roku ubiegłym symbolicznie "przebiegnie maraton na moich plecach" :), gdyż każdy DARCZYŃCA zostanie upamiętniony na tematycznej koszulce.

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam, a za udostępnienie linka do zbiórki wśród rodziny, przyjaciół i znajomych nisko się kłaniam :)
Sławek
Sławomir has already collected :
700
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »