Page views: 3340

Visitors: 2279

Tomasz biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Rok temu udało Nam się! Udało Nam się zebrać 1010zł!! Niech tegorocznym wyzwaniem będzie 1500zł. Każdy kto wpłaci jakąkolwiek kwotę na ten cel charytatywny zostanie zapisany na moim ciele markerem permanentnym i pobiegnie ze mną w maratonie! Moim osobistym wyzwaniem będą pompki. Możecie zobaczyć jak mi się udało to zrobić rok temu: https://www.youtube.com/watch?v=J7_MjOzVf3g&t=95s Umówmy się, że każde uzbierane 3zł =1 pompka na mecie. Pamiętajcie, że liczy się każda złotówka wpłacona na ten szczytny cel! Ukłony w stronę waszych ciepłych i otwartych serc!
Tomasz has already collected :
2 260
Race kit
My target : 1 500 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »