Page views: 949

Visitors: 700

Przemysław biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Chcę wystartować w 14. Półmaratonie Warszawskim razem z moim kolegą Jarkiem i jego synkiem, którzy biegną dla Fundacji „Wcześniak Rodzice Rodzicom". Postanowienie wspólnego startu zainspirowało mnie do tego, aby i mój towarzyszący bieg przyniósł jakiś pożytek - mój wybór padł na "Fundację Dajemy Dzieciom Siłę" z dwóch głównych powodów: po pierwsze - jestem przekonany (i to chyba oczywistość), że dobre i bezpieczne dzieciństwo to fundament lepszego świata dla nas wszystkich i wymierna inwestycja w dobrą przyszłość zarówno jednostki jak i całych społeczności. Fundacja, dla której biegnę, oferuje dzieciom dużo wsparcia w tym zakresie - nie tylko pomoc prawną i psychologiczną, ale też rozwija własne programy, które pomagają zarówno dzieciom jak i dorosłym zrozumieć zagrożenia, stawiać im czoła i budować bezpieczny świat dla najmłodszych. Po drugie - w ten sposób obaj (a właściwie samotrzeć, tj. we trzech:) pobiegniemy dla dzieci. Mam również nadzieję, że tym startem będę mógł rozpocząć swoją "nową świecką tradycję" i już co roku "biegać dobrze" w tej świetnej imprezie...

My challenge

Ponieważ to mój pierwszy raz w "ścieżce charytatywnej", to nie stawiam sobie wielkich wyzwań ;) Na pewno deklaruję, że jak uda mi się zebrać 500 zł, to już będę miał mocną motywację do kolejnych corocznych startów z "dobrym bieganiem". Natomiast po zebraniu powyżej 1000 zł przebiegnę cały dystans w stroju zająca. I tyle na początek :)
Przemysław has already collected :
1 150
Race kit
My target : 1 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »