Page views: 1209

Visitors: 744

Anna biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Cześć! Tu Ania. 31 marca pobiegnę w 14 Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem.
Wybrałam ścieżkę charytatywną, bo sama zachorowałam w najmniej oczekiwanym momencie. I szczerze? Nie spodziewałabym się nigdy, że będzie to akurat RAK. Pod koniec kwietnia 2018 r wyczułam w piersi małe zgrubienie, które według lekarzy było torbielą do obserwacji. Jednak nie dawało mi to spokoju i na własna rękę poszerzyłam badania. Diagnostyka trwała kilka miesięcy i w połowie lipca w dniu swoich urodzin dowiedziałam się, że to nowotwór złośliwy! Każda kobieta, która kiedykolwiek spotkała się z taką diagnozą, dokładnie wie co czułam…

Kochani! Chciałabym tym biegiem zwrócić szczególna uwagę na profilaktykę, badania oraz samobadanie, o których bardzo często zapominamy. Gdybym sama się nie zbadała, pewnie teraz dopiero oczekiwałabym na kolejne kontrolne usg. Tak więc, wszystkich wokół będę wręcz GONIĆ na badania! Wiem, że ludzie boją się rozmawiać o raku, ale nie powinno tak być! To może spotkać każdego z nas – niezależnie od wieku czy płci. Tak, mężczyzn również to dotyka.

Biegiem tym chcę sobie udowodnić, że mam siłę do walki i determinację. Potraktuję ten bieg, jako moją małą wygraną w walce z chorobą!
I na koniec: NIE BÓJCIE SIĘ! BADAJCIE SIĘ!
Zachęcam do wsparcia mojego celu charytatywnego, na który biegnę i pomóżcie tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
Anna has already collected :
2 220
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »