Page views: 785

Visitors: 661

Aleksandra biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Biegam długodystansowo od kilku lat niekoniecznie żeby przekroczyć prędkość światła, ale żeby pokazać sobie, że jak chcę to mogę. I żeby dodać odwagi innym - bo skoro taka łamaga i mól książkowy przebiegnie maraton lub pólmaraton, to każdy kto ma parę nóg da radę!

W tym roku też nie pobiję pewnie żadnego rekordu, dlatego postanowiłam swoim bieganiem wesprzeć kogoś kto tego potrzebuje. Chcę, żeby był ze mnie pożytek na tym świecie. Żeby inni, którzy watpią w siebie tak jak ja, nie poddawali się i pokonywali swoje ograniczenia. Odkrywali, że mogą znacznie więcej, niż im się wydaje. No popatrzcie na mnie!

W tym roku biegnę dla dzieci i młodych ludzi, którzy watpią w siebie. Dacie radę, zobaczycie! Tak jak ja daję, chociaż w sumie nie wiem czemu.

My challenge

360 zł na 36 urodziny i numer startowy w Półmaratonie Warszawskim. Zebrane środki wspomogą Fundację "Dajemy Dzieciom Siłę" i telefon zaufania dla dzieci i młodzieży.
Aleksandra has already collected :
467
Race kit
My target : 500 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »