Page views: 893

Visitors: 757

Paweł biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Nigdy wcześniej nie przebiegłem półmaratonu, chcę aby mój pierwszy start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Czy uda się zebrać "tri milion", czy trochę mniej, czy trochę więcej - nie ma znaczenia, liczy się każda złotówka. Najhojniejszy darczyńca będzie mógł wybrać w czym mam pobiec, a dokładniej wybrać koszulkę lub to co ma być na niej naklejone. Jedyne ograniczenie - ma nie utrudniać biegu, chciałbym się sprawdzić i osiągnąć możliwie dobry czas. Decyduje najwyższa wpłata do 24.03 do 23:95 (zbiórka zamyka się automatycznie z końcem lutego jeśli nie uzbiera się co najmniej 350 zł do tego momentu)
Paweł has already collected :
2 235,99
Race kit
My target : 3 000 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »