Page views: 1714

Visitors: 1385

Adam biegnie dla Polskiej Akcji Humanitarnej

31 marca pobiegłem w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chciałbym, aby mój start był czymś więcej niż tylko biegiem, aby był również źródłem dobra dla innych. Proszę o wsparcie celu charytatywnego, na który biegłem i pomoc tym, którzy tego naprawdę potrzebują!

W tym roku biegnę dla Polskiej Akcji Humanitarnej. Dlaczego? Jest to polska organizacja pozarządowa, działająca od 1992 r. Niesie pomoc osobom poszkodowanym w wyniku katastrof naturalnych i konfliktów zbrojnych na całym świecie. Obecnie prowadzi misje w Sudanie Południowym, Somalii, Syrii, Iraku i na Ukrainie.
Żyjemy w Polsce - kraju bogatym (tak, tak!), w którym panuje pokój od ponad 70 lat. Nie mamy problemów z brakiem żywności, ani z dostępem do pitnej wody, kanalizacji, elektryczności, bezpiecznego schronienia i toalet. Jednak na świecie ciągle są miejsca, gdzie takie rzeczy stanowią luksus.
Uważam, że naszym obowiązkiem jest podzielenie się choć drobną cząstką tego co mamy z innymi. Dlatego proszę Was o wpłaty na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej.
Wszystkie środki, które PAH zbiera poprzez bieganie przeznacza na działania wodne, które prowadzi na wszystkich misjach. Jest to m.in: remontowanie istniejących studni i zbiorników wodnych, budowa toalet, prowadzenie szkoleń z zakresu higieny, dbanie o bezpieczeństwo higieniczne w obozach.

Będę wdzięczny za każdą, nawet najdrobniejszą, wpłatę. Każda złotówka ma znaczenie! Grosz do grosza a będzie... miarka ;)

My challenge

To był mój drugi start w Półmaratonie Warszawskim i druga zbiórka #BiegamDobrze. W swoim debiucie w 2017 r. zebrałem 805 zł dla Fundacji Synapsis. Dzięki Waszemu wsparciu w tym roku wynik ten zdecydowanie poprawiłem. Bardzo dziękuję!!! Ponieważ zebrałem 1000 zł więc zgodnie z obietnicą pobiegłem w przebraniu :-) Jeśli zbiorę 2000 zł zgolę brodę i zostawiam wąsa :-)
Adam has already collected :
2 000
Race kit
My target : 2 000 zł

Łącznie, dzięki wsparciu partnerów Adam zebrał już dodatkowo:

0
5
7
5

Dobro
podwajali:

Alior Bank

Polish Humanitarian Action

For 27 years we have been helping people suffering from natural disasters and armed conflicts. Life and health of people in need is always our priority. We work in South Sudan, Somalia, Syria, Iraq, Yemen, Ukraine and Kenya. When running with PAH, you can provide access to safe and clean water to whoever needs it the most! więcej »