Page views: 1566

Visitors: 1238

Paweł biegnie dla Fundacji Wcześniak

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim.Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Ze względu na to że sam urodziłem się jako wcześniak i sam jestem ojcem dwójki małych dzieci wybrałem Fundacje Wcześniak-Rodzice Rodzicom która od 15 lat wspiera rodziców wcześniaków, które w momencie urodzenia ważą tyle co pluszowy miś czy torebka cukru. Jeżeli chcesz wesprzeć ich i Ty zapraszam!!! Dla Ciebie to kilka złotych i kilka sekund zanim zrobisz przelew, dla mnie dziesiątki wybieganych kilometrów, setki minut i tysiące kalorii zanim się przygotuję... Podejmujesz wyzwanie ?

My challenge

Jeżeli kwota zbiórki wyniesie 350 PLN to 100 PLN które miało iść na wpisowe wpłacam również na fundacje, oraz zamówię koszulkę z imieniem i nazwiskiem każdego który wpłacił kaskę, będziesz mógł powiedzieć, że Ty też biegłeś w 14 Półmaratonie Warszawskim, jeśli przekroczymy 700 PLN to dodatkowo za każdego wpłacającego zrobię pompkę na mecie, a kiedy przebijemy 1000 PLN w tej samej koszulce po wcześniejszym jej przepraniu oczywiście, ukończę maraton w 2019 roku, będzie to mój pierwszy calak w życiu i wtedy będzie mieć dopiero powód do dumy, nie dość że wpłacisz na małe dzieciaczki kilka złotych to przebiegniesz w jednym roku półmaraton i maraton, więc jeśli masz chęć zmęczyć charytatywnie Gumisia grubaska, pomóc wcześniakom i pobiegać on line to wpłacaj, pozdrawiam !!!!
Paweł has already collected :
1 709
Race kit
My target : 1 000 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »