Page views: 561

Visitors: 455

Natalia biegnie dla Fundacji Wcześniak

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz być tego częścią. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy, czyli noworodkom urodzonym przedwcześnie!

My challenge

Ludzie! Chcę pobiec charytatywnie w półmaratonie w Warszawie, to wiadomo. Minimalna kwota do uzbierania to 350 zł, która zasili konto Fundacji Wcześniak. Ponieważ jednak lubię stawiać poprzeczkę wysoko, to rzucam zarówno Wam jak i sobie wyzwanie, które polega na uzbieraniu 500 zł. Jeśli tak się stanie, to 31 marca pobiegnę na dystansie ponad 21 km przebrana za... wcześniaka! Oczywiście podzielę się zdjęciem na Facebooku ;)
Natalia has already collected :
450
Race kit
My target : 500 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »