Page views: 1107

Visitors: 652

Magdalena biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

Namówił mnie kolega Bartosz / RAZEM w dobrym na/stroju, a właściwie dał mi wyzwanie! Kiedyś przy rozmowie zadeklarowałam się, a teraz przez chwilkę przeraziłam się ilością moich wyzwań na ten rok, moich 40-stych urodzin :) Czy dam radę? Może jednak za rok? Pomyślałam jednak, że nie ma na co czekać, życie jest za krótkie na zwlekanie i odkładanie spraw na potem. POSTANAWIAM, chcę pobiec w moim trzecim Półmaratonie Warszawskim dla Fundacji Dajmy Dzieciom Siłę! Tak, właśnie z przytupem i na całego, całą sobą, z całym swoim entuzjazmem :) I proszę Was o wsparcie w tej ważnej dla mnie sprawie!
Magdalena has already collected :
940
Race kit
My target : 4 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »