Page views: 1065

Visitors: 700

Andrzej biegnie dla Fundacji Wcześniak

Przyszedł czas powrotu do biegania. Tym razem jednak oprócz codziennych przebieżek postanowiłem zrobić coś więcej z nadzieją że pomożecie mi w tym.
W dniu 31 marca 2019 roku #BiegnęDobrze dla Fundacji Wcześniak w 14. Półmaratonie Warszawskim.

Fundacja Wcześniak już od narodzin naszych Małych Wojowników wspiera Maluszki i Ich Rodziców. W czasie gdy nasze Wcześniaki walczą o Życie i Zdrowie, ich Rodzice pełni leków muszą zrobić wszystko, aby ta walka zakończyła się Szczęśliwie.

Proszę wesprzyjcie Fundację Wcześniak, która wspiera Tych Małych Wojowników i ich Rodziny na każdym etapie Życia.
Pomóżmy Naszym Kochanym Dzieciom bo One zasługują na to jak nikt inny.

My challenge

Moim wyzwaniem biegowym na tym półmaratonie jest pobiec poniżej 2 godzin, a osobistym do biegu wyjść w skali BMI z otyłości, bo niestety takowa obecnie tak wskazuje. Dla Nas Wszystkich, moich Przyjaciół, Rodziny, Znajomych i nie tylko, chciałbym aby wyzwaniem było uzbieranie kwoty 10 000 zł. Byłbym Bardzo Szczęśliwy, gdyby udało nam się uzbierać kwotę, która według moich obliczeń mogła by pomóc w zorganizowaniu rocznej rehabilitacji dla jednego Dziecka. Zapraszam na stronkę https://DZIEKUJEMY.ORG.PL na której będę umieszczał materiały związane z Wcześniakami i samą Fundacją Wcześniak. Oprócz tego będziecie mogli podejrzeć plan treningowy i codzienne moje zmagania z nim - po każdym wykonanym treningu obiecuje wpłacić 5zł, a za każdy niezrealizowany 10 zł :) z nadzieją że również coś dorzucicie od Siebie :) Dziękuję Andrzej :)
Andrzej has already collected :
1 000
Race kit
My target : 10 000 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »