Page views: 1648

Visitors: 952

Joanna biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

Dzień dobry!
Tu Asia. Już czterokrotnie dzięki Waszym sercom i hojności udało mi się pobiec charytatywnie na rzecz Fundacji Synapsis. Bardzo chciałabym, aby tradycji stało się zadość i 31 marca zamierzam po raz kolejny pobiec w 14. Półmaratonie Warszawskim. Oczywiście i tym razem będę potrzebować Waszej pomocy, głównie (niestety) tej finansowej.
Dlaczego biegam dla tej Fundacji, zapewne wie już większość z Was. Autyzm jest obecny w moim życiu od kilku lat, ale co najważniejsze, prawie każdego dnia moja Córka i nasz Chłopczyk pokazują mi jak można go oswoić. Nie wszyscy mają jednak tyle szczęścia. Istotną pomoc dla osób z autyzmem i ich rodzin niesie między innymi Fundacja Synapsis, której działania skupiają się wokół diagnozy i terapii danego zaburzenia. Zbiórka dla tej Fundacji stanowi dla mnie ważny cel charytatywny i mocno zachęcam Was do wpłat na jej konto.
Dziękuję z góry za każde wsparcie!

My challenge

Czekam na Wasze propozycje co do wyzwania dla mnie, bo w mojej głowie aktualnie rozsądnych pomysłów wyjątkowo brak.
Joanna has already collected :
1 050,01
Race kit
My target : 1 000 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »