Page views: 1802

Visitors: 1136

Mateusz biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Cześć ! :)

31 marca pobiegnę w 14. edycji Półmaratonu Warszawskiego. To dla mnie szczególny bieg, ponieważ od niego rozpoczęła się moja przygoda z poważniejszym bieganiem, która trwa do teraz :)

W tej edycji postanowiłem uruchomić zbiórkę pieniędzy dla fundacji Rak'n'Roll. Organizacja pomaga osobom chorym na raka w jego walce. Jednocześnie propaguje pozytywne myślenie, uśmiech i radość życia, które są źródłem wewnętrznej siły do walki z chorobą.

Na pewno mieliście /lub macie w swoim otoczeniu osoby, które chorowały/chorują na nowotwór. Walka z chorobą nowotworową bywa bardzo ciężka, czasem okazuje się, że nie da się z nią wygrać. Sam w ostatnich miesiącach widziałem jak rak potrafi wyniszczyć człowieka. Dlatego decyzja o wsparciu fundacji pomagającej osobom chorym w tej nierównej walce mogła być tylko jedna.

Postanowiłem po raz kolejny, że chce dać coś od siebie. Jeśli poprzez moją pasję, którą jest bieganie, jestem w stanie dać nadzieję osobom walczącym codziennie o życie, powrót do normalności, to nie zawaham się pomóc.

Niestety sam nie dam rady. Liczę na Was! W grupie zawsze siła ! :) Każda złotówka, udostępniony post na Facebooku jest cenny. Nawet najdrobniejsza pomoc może okazać się tutaj kluczowa :)

My challenge

Jeśli uda się zebrać całą kwotę przed upłynięciem terminu (jestem pewien, że uda się :D ) to szykuję niespodziankę na bieg. Co to będzie - oczywiście teraz tego nie zdradzę, ale na pewno nie jednej osobie wymaluję uśmiech na twarzy :D Półmaraton chce przebiec w czasie poniżej 01:40:00. To będzie moje drugie podejście do złamania tej czasówki. Zapewniam, że dam z siebie 200% i nie zawiodę ani Was, ani Organizacji ! :)
Mateusz has already collected :
830
Race kit
My target : 1 350 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »