Page views: 2418

Visitors: 1807

Marta biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Jeśli JA chcę jechać do Warszawy, żeby tam biegać to znaczy, że świat staje na głowie, a zasada "na przypale albo wcale" nie zna już żadnych ograniczeń. ;)
31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start w stolicy był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Liczę na Was! :)

My challenge

Cała kwota, którą uzbieramy trafi do fundacji Rak'n'Roll - jeśli uzbieramy 350 zł - będę mogła wystartować w Półmaratonie z ramienia tej Fundacji. :) Dodatkowo, jeśli uzbieramy minimum 500 zł - wystartuję w spódnicy krakowskiej (a, co!). ;) Edit: 500 zł uzbieraliśmy, więc ja już szukam spódnicy, a Was zachęcam to dalszego wspierania zbiórki. Cel nr 2: 1000 zł, a do kompletu ze spódnicą zakładam Wiślacką koszulkę. :) KRAKOWSKA SPÓDNICA i WIŚLACKA KOSZULKA gotowe czekają na bieg, do startu jeszcze 25 dni, dlatego proponuję cel 3 i magiczną kwotę 1906 zł - jeśli i to uda się zebrać to na mecie (z radości) tańczę makarenę.
Marta has already collected :
1 196,66
Race kit
My target : 1 906 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »