Page views: 796

Visitors: 578

Bieg dla Fundacji Rak'n'Roll. Part 2

Rok temu pobiegłam po raz pierwszy w półmaratonie warszawskim i również po raz pierwszy dla Fundacji Rak'n'Roll. W tym roku nie może być inaczej!
By tradycji stało się zadość, 31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby i w tym roku mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
W tym roku udział w biegu nie będzie dla mnie elementem Korony Polskich Półmaratonów 2019. Jednakże niesamowita atmosfera imprezy, fantastyczny doping na całej trasie (a zwłaszcza na 16 km), wiosenna aura oraz charytatywny wymiar biegu spowodowały, że nie mogę pominąć owego wydarzenia w moim biegowym kalendarzu. Chcę, by i w tym roku bieg był okazją do zmierzenia się ze swoimi ograniczeniami i słabościami, szansą na łamanie swoich indywidualnych granic, a przy tym wszystkim dobrą zabawą podczas całej mej biegowej przygody.

Tak jak i rok temu, ze swojej strony na starcie zbiórki wpłacam 100,00, Jest to aktualna kwota pakietu startowego na 14. Półmaraton Warszawski.

Pomaganie jest fajne! Nie bądź łoś, dorzuć i Ty coś!:)

My challenge

Rok temu udało się nam wspólnie zebrać 900 zł. W tym roku nie możemy być gorsi! Podbijam stawkę do 1 000,00. Jeśli uzbieramy "tysiaka" i tym razem pobiegnę w przebraniu. Do tego dorzucę jeszcze małą niespodziankę!:)
Martyna has already collected :
1 010
Race kit
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »