Page views: 956

Visitors: 516

31 marca pobiegnę 4 raz dla Rak'n'Rolla.

Najbliższy Półmaraton Warszawski, to będzie mój 4 bieg połączony ze zbiórką dla fundacji Rak'n'Roll. Za każdym razem wspiera mnie wielu moich znajomych i przyjaciół a na trasie wspaniale dopingują wolontariusze fundacji. To wielka przyjemność z biegania, z poczucia dokładania swojej cegiełki do bardzo dobrej akcji, zaszczyt z reprezentowania wszystkich osób, które mi ufają, przekazując środki. Tak będzie i tym razem. Zachęcam Was do wzięcia udziału w #biegamdobrze, do dorzucenia kilku złotych do mojej zbiórki, do włączenia się w ten fantastyczny przepływ dobrej energii.
Liczę na Was w imieniu swoim i wszystkich, którym pomaga Fundacja Rak'n'Roll.

My challenge

Pobiegnę w koszulce, na której znajdą się wszystkie imiona czy nicki osób, które mnie wspierają w mojej zbiórce. Dzięki temu pobiegniemy razem :)))
Mariusz has already collected :
866,66
Race kit
My target : 1 250 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »