Page views: 1391

Visitors: 1070

Małgorzata biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

My challenge

To będzie mój drugi charytatywny półmaraton dla Fundacji Rak'n'Roll. W poprzedniej edycji zebraliśmy ponad 4 000 zł!!! Bardzo Wam za to dziękuję! Jestem więc optymistką i wierzę, że i tym razem damy radę :). Ja obiecuję, że pobiegnę tak dobrze, jak tylko potrafię, z myślą o tych wszystkich, którzy potrzebują naszego wsparcia. No ale bez Was to się nie uda, więc proszę z całego serca ... wpłacajcie, wspierajcie!!! To chyba na tyle, bo taka akcja raczej nie potrzebuje zbyt wielu słów. Serdeczne dzięki!!!
Małgorzata has already collected :
4 700
Race kit
My target : 4 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »