Page views: 1230

Visitors: 1033

KeepMoving biegnie dla Fundacji NON IRON

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim.
Inicjatywa "Biegnę Dobrze" jest niesamowita i cieszę się, że mogę w niej uczestniczyć. Dla mnie sport w życiu to ważny element. Sam zostałem wychowany na sporcie jednak napędzanym silnikami na czterech kółkach. Tutaj zapraszam na mój profil https://www.facebook.com/MplusMMotorsport... To zajęcie z pewnością pomogło nie zajmować się głupotami...
Chciałbym pomóc w ten sposób innym dzieciakom i dać im taką samą szansę. Pomożecie....???
Niestety z przykrością patrzę jak sport traktowany jest szkołach. Trochę jak piąte koło u wozu, a niewątpliwie to ważny element rozwoju dziecka i często jedyna szansa dla mniej zdolnych uczniów. Moglibyśmy brać przykład ze Stanów Zjednoczonych, gdzie ta sytuacja jest zupełnie inna zachowując przy tym wszystkim równowagę między sportem i nauką. Wg mnie brakuje prawdziwych nauczycieli wuefu w szkołach. Brakuje rozgrywek międzyszkolnych i klubów sportowych zorganizowanych przez szkoły. Tego mam wrażenie nie ma. Fajnie byłoby to zmienić bo sportowców i przyszłych olimpijczyków trzeba szukać od najmłodszych i wychowywać oraz kształcić w sposób zrównoważony.

My challenge

Hobby i to nie zawsze sportowe jest bardzo ważne w wychowaniu dzieciaków. Mówię to jako ojciec dwójki dzieci. Daje zajęcie i odciąga od głupot o które dzisiaj bardzo łatwo. Bardzo chciałbym, aby fundacja NON IRON dzięki mojej zbiórce otrzymała możliwie jak największe wsparcie. Aby Was zmotywować to oferuje taki deal. Jeżeli osiągnę cel finansowy to zgolę moją brodę :)))) Mam nadzieję, że aż tak bardzo Was nie zmotywuję, ale na tyle dostatecznie, żeby dzieciaki miały spore wsparcie ;)
Maciej has already collected :
1 420
Race kit
My target : 25 000 zł

The NON IRON Foundation

Just as You, we believe that sport builds strength and forges character. For the last two years we have been pursuing the idea of upbringing through physical education. We are facilitating regular sport classes for young people from socially deprived backgrounds. Thanks to Non Iron already more then 200 kids and youngsters participate in regular physical activities in variety of sports disciplines. Run for our foundation and help us finance another year of sport activities for kids. Together we can support a better "start" into their lives. Run for our kids and become their hero. You will not find greater fans! więcej »