Page views: 2458

Visitors: 1826

Mirek biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

Koleżanki, Koledzy, Rodzinko, Przyjaciele, Znajomi i Nieznajomi ;-)
31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Choć jest to mój 12 Półmaraton w życiu, jednak chyba jeden z ważniejszych bo chcę pobiec dla Fundacji Rak`n`Roll. Proszę abyście wsparli fundację i jej program BOSKIE MATKI.
Boskie Matki to unikalna pomoc kobietom w ciąży chorym na raka. Niestety, ciągle część lekarzy sugeruje usunięcie ciąży, a dopiero potem rozpoczęcie leczenia. Tak nie musi być. Nie pozwólmy, zabijać tych najbardziej bezbronnych. Fundacja zapewnia pomoc najlepszych lekarzy specjalistów (ginekologów, onkologów i psychologów) w celu podjęcia własnej decyzji ... decyzji o życiu. Ciąża i rak są do pogodzenia. W ciąży można leczyć się onkologicznie, chorując na raka można urodzić zdrowe dziecko.
Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem i walką z czasem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj fundację Rak'n` Roll dla której pobiegnę, pomóżmy walczącym z rakiem i wspomóżmy RAZEM tych najbardziej bezbronnych aby urodziły się zdrowe, a ich mamy były dzięki nim silniejsze.
WIELKIE Dzięki!
Mirek Fras


29.03.2019 - Osiągnęliśmy indywidualny cel (1500 zł) !!! DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM !!!! JESTEŚCIE WIELCY !!!

ZAPRASZAM DO OSTRÓDY NA PÓŁMARATON ŚW.JERZEGO 09.06.2019 (NIEDZIELA). KICAJCIE NA START, KICAJCIE NA METĘ.

My challenge

Tak jak wcześniej wspominałem, jest to mój 12 półmaraton i postanowiłem poprzeczkę podnieść jak najwyżej ale realnie. Gdy zbierzemy 1500 zł dla fundacji Rak`n`Roll, podczas Półmaratonu św. Jerzego w Ostródzie pobiegnę w stroju KRÓLICZKA ;-) termin 09.06.2019 roku. Bądźcie z nami na trasie w Warszawie i Ostródzie. Pomożecie ? Wierzę, w to bardzo, że dobro wraca podwójnie wiec nie zostawajcie obojętni.
Mirek has already collected :
1 600
Race kit
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »