Page views: 1176

Visitors: 893

Agata biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Będzie to mój pierwszy publiczny ''występ'' na takim dystansie. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. To moja druga zbiórka dla jedynej takiej wspaniałej, wyjątkowej i fantastycznej fundacji Rak'n'Roll pomagającej osobom z chorobą nowotworową. Biegnąc będę myślami z moimi znajomymi którzy akurat teraz walczą o życie i zdrowie, ale też z wszystkimi chorymi którzy z racji swojej obecnej sytuacji znajdują się w trudnym położeniu i często nie mogą nic zaplanować.... A czasu na myślenie będzie dużo, bo do przebiegnięcia 21 kilometrów....a dla mnie to cały czas powyżej 2 godzin.
Zbliża się koniec roku....wszyscy którzy spotkają Mikołaja kierującego się w moją stronę proszeni są o przekazanie wiadomości : Byłam grzeczna ale nie chcę żadnych prezentów, chciałabym wpłatę na zbiórkę- liczy się każda złotówka :)
Jesteśmy już po sezonie świątecznym, niedługo moje imienino-urodziny.......Moi najmilsi przyjaciele i drodzy znajomi bardzo Was proszę: zawsze dostaję upominki i kwiaty, to bardzo miłe ale w tym roku proszę o wpłatę na konto fundacji - każda złotówka się liczy.

My challenge

Zabiorę Was ze sobą na ten bieg ! Pobiegnę w koszulce z wypisanymi imionami wszystkich, którzy wspomogą moją zbiórkę.
Agata has already collected :
1 800
Race kit
My target : 1 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »