Page views: 1794

Visitors: 1394

Mateusz biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Zeszłoroczny 13. Półmaraton Warszawski był dla mnie bardzo udany i mam ogromną nadzieję, że w 2019 roku będę mógł swoją radością oraz wsparciem podzielić się z innymi. Wierzę, że dobro wraca i ten start w Warszawie okaże się dobrą wróżbą przed Maratonem w Bostonie, który pobiegnę dwa tygodnie później.

My challenge

Może mało oryginalne, ale jeśli uda się zebrać 654 zł i 32 gr, to pobiegnę z kolorową głową, a kolor będzie zależny od najbardziej hojnego ofiarodawcy ;) Update: cel osiągnięty, ale że dobra nigdy zbyt wiele, to walczymy o więcej! Mały prezent: każdy, kto wpłaci min. 30 zł dostanie ode mnie kartkę z pozdrowieniami z Bostonu <3
Mateusz has already collected :
1 213,34
Race kit
My target : 777,77 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation was founded in 2009. It's priority is to change the way society thinks about cancer and to improve the quality of life of ill people. The Foundation promotes positive thinking, smile and joy of life, that are the source of inner strength to fight the illness. więcej »