Page views: 3446

Visitors: 2155

Aleksandra biegnie dla Fundacji Wcześniak

Bieganie jest fajne. Pomaganie przez bieganie jest jeszcze fajniejsze! W roku 2018 zdobyłam KPP biegnąc w przebraniach superbohaterów. 31 marca pobiegnę kolejny raz. Pobiegnę by poczuć się choć przez chwilę jak "super bohaterem". Pobiegnę by pomóc tym, którzy najbardziej potrzebują naszego wsparcia. Dla najmniejszych z nas - dla wcześniaków! To one już na starcie najbardziej potrzebują naszej pomocy! A Ty możesz mi w tym pomóc! Wesprzyj cel, na który biegnę i pomóż tym najmniejszym! Liczy się każda złotówka. Nie możesz pomóc finansowo? Udostępnij! Może ktoś inny przyłączy się do akcji!
@ppasolaa

My challenge

Już szykuje nowy strój w którym dla najmłodszych przebiegnę ten półmaraton! Kochani udało się uzbierać pierwszy cel czyli 500pln. Teraz czas podnieść poprzeczkę! Pomożecie dobić do 1000pln?
Aleksandra has already collected :
1 020
Race kit
My target : 1 000 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »