Page views: 322

Visitors: 258

#6 Michał biegnie dla WWF Polska

Po raz szósty #6 dla WWF - po rysiu i wilku, przyszedł czas na morświna - 31 marca pobiegnę w 14. Półmaratonie Warszawskim.
W Bałtyku żyje obecnie tylko około 500 sztuk morświnów, i szkoda by bylo, żeby wkrótce zostały do zobaczenia tylko na zdjęciach. W 2018 roku pożegnaliśmy się z: https://www.wwf.pl/aktualnosci/gatunki-dla-ktorych-2018-oznaczal-wyginiecie
Nie dajmy im zginąć. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy sami nie poproszą o pomoc, ale my możemy im pomóc:)

My challenge

Każda złotówka przyczyni się do uzbierania tych 1111 zł. W końcu matematyka mówi, że w sumie to mając 4 złote możemy wspólnie osiągnąć 1111 zł =)
Michał has already collected :
448
Race kit
My target : 1 111 zł

WWF Poland

WWF is the world's leading, independent conservation organization. WWF focuses not only on species conservation of the largest Polish carnivores – the wolf, lynx, and brown bear, Baltic mammals, grey seal and harbour porpoise, but also on protecting their natural habitat. WWF Poland promotes sustainable fishery and agriculture, and educates society regarding the harmful effects of climate change and interference in rivers and seas' ecosystems. więcej »